#61 2013-02-10 22:22:51

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

Bocian Czarny napisał:

Moja teoria:
Śmiem twierdzić że edycja ta trosze została ukartowana. Wilk (znam tylko jedną osobę która mogłaby wpaść na genialny pomysł zmiany szyku w zdaniu) będąc w świetnych prywatnych kontaktach z Lemurem (na co wskazują wtrącenia w języku angielskim) poprosili Króla Lwa o to by być w mafii. Król Lew oczywiście nie mógł się oprzeć urokowi Lemura, jako że Lemur ma swoje argumenty na Króla. Dwoje pozostałych mafiozów wybrano przypadkowo.

A w Smoleńsku była sztuczna mgła zamiast brzozy.

Ja nawet nie wiem kim jest Wilk prywatnie, ale co tam. Kumpel z mafii. Piona, Wilczur.

Offline

 

#62 2013-02-10 22:25:32

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja siódma

Widzę, że muszę wtrącić się trochę do rozmowy.
Bocianie czarny, Król Lew chciałby zaznaczyć, że nie życzy sobie takich insynuacji pod swoim adresem.
Losowanie przebiegło sprawiedliwie, nic nie było ukartowane, nie było żadnych ustawek!!!
Widać nie znasz mnie tak dobrze jak myślisz, skoro uważasz mnie za osobę tak bardzo podatną na wpływy innych i nie wiesz, że nie mieszam spraw prywatnych z zawodowymi.
Jeśli uważasz, że losowanie przebiegło w sposób niezgodny z zasadami, to możesz oficjalnie wnieść o wcześniejsze zakończenie edycji i wtedy uczestnicy gry określą swoje stanowisko w tej sprawie.

Offline

 

#63 2013-02-10 22:26:47

Wilk

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 60

Re: MAFIA - edycja siódma

Siemasz Lemur! Kopę lat! Zdradziłeś nasz już super plan? Czemu wydałeś nas? Zaprzeczyć było trzeba. Po nas już...

Offline

 

#64 2013-02-10 22:27:39

Alpaca

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 36

Re: MAFIA - edycja siódma

KRÓTKIE PODSUMOWANIE DNIA OKIEM ALPAKI
(może i trochę za wcześnie, ale cóż)

Zazwyczaj jest tak, że na początku nikt nie chce się wychylać, żeby nie ściągać na siebie podejrzeń. Ale czy tak też jest teraz ? Przeanalizujmy sytuację od samego początku.

Pierwszy post Należał do Delfina. Niepisana zasada mówi, żeby mafia nie pisała jako pierwsza, ale tak nie musi być. Dodatkowo twierdzi że jest nowym graczem (powinno być "graczą", ale to jakoś nie po tak polskiemu), co później okazuje się kłamstwem.

Krótka rozprawa o tym, jak bardzo słodkie są nasze avatary i małe spięcie pomiędzy Lemurem a Chomikiem oraz eksplozja (jeśli można to tak nazwać) Lemurem w kierunku Tygryska, a ten z kolei stwierdza że lepiej będzie jak zostanie w cieniu, "na milczka" (tak to odebrałem).

No i oczywiście nasz dzielny Wilk, który odkrywa kłamstwo Delfina. Ten z kolei zapultał się w zeznaniach i deklaruje zmianę taktyki.

Bocian z Lemurem ( a wcześniej z Chomikiem) debatują nad swoimi gatunkami i wgl nie zajmują się tematem głównym (no chyba że ja się nie poznałem na tej technice śledczej).

Wniosek?
Każdy niech wyciągnie własny, ale na Delfina to bym uważał.

Ostatnio edytowany przez Alpaca (2013-02-10 22:28:07)

Offline

 

#65 2013-02-10 22:38:18

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Wilk napisał:

Od setek kłamstw Delfinie rozpocząłeś grę

O ja niedobry, to aż 100 razy skłamałem do tej pory. Wilku, nie wiem jakiego używasz "przelicznika", ale proszę wyreguluj go. Już wcześniej wspominałem, że chciałem zmienić taktykę, ale mi się to nie udało. Jeżeli chcecie uważać mnie za kłamcę to proszę bardzo. Koniec tematu.

Co jednak tyczy się mojej dotychczasowej gry, to przyniosła mi ona owocne skutki. Mój typu na jutrzejsze głosowanie jest 100% mafiozą.

Offline

 

#66 2013-02-10 22:39:26

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

To podziel się tym typem z innymi. Chyba o to tu chodzi, prawda?

Offline

 

#67 2013-02-10 22:42:15

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Proszę bardzo, w mafii jest Antylopa

Offline

 

#68 2013-02-10 22:44:13

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Ocelot napisał:

Wiedziałem,że tak będzie :'). Widziałem tylko zarys sylwetek tych podstępnych zwierzaków,bo było bardzo ciemno i głucho wszędzie. A tak serio,informuję nadgorliwą Biedronkę,iż w moim premierowym poście nie ma 'drugiego dna',napisałem go,wczuwając się w moją postać. Równie dobrze mogłabyś wypytywać Alpaka o jego wizytę na łące lub Chomika o bieganie na kołowrotku ; ). Wszelkie zażalenia na ten post proszę kierować do tych,którzy wymyślili,żeby w tej edycji grać menażerią (jednak nie był to taki zły pomysł).

Ocelocie skoro wiedziałeś, że tak będzie to po co zamieszczałeś takiego posta ? Chciałeś żeby doszła między Tobą a innymi zwierzakami do dyskusji w tym temacie ? I nie jestem jak to ująłeś " nadgorliwa", napisałam że mnie to trochę zainteresowało i nie daję mi spokoju dlatego zwróciłam na to uwagę Nie musisz od razu unosić  się złością.

To może nam opiszesz te sylwetki ? Będziemy mieć jakieś poszlaki, zawsze to coś niż głosowanie w ciemno.

Offline

 

#69 2013-02-10 22:44:14

Panda

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Zgadzam się, że delfin jest podejrzany, ale moje grono podejrzanych jest znacznie szersze. Po pierwsze Tygrys obiecał pisać konkrety i nic. Po drugie Bocian jak już wiele osób zauważyło pisze dużo, w zasadzie najwięcej razem z lemurem ale o niczym, w przeciwieństwie do drugiego zwierzaka, który się stara. Mam nadzieję, że nie tylko na pokaz. Kolejna Ważka nie wie na podstawie czego ma oceniać. Chyba masz choć mały móżdżek w tym małym organizmie. Nikt nie wie nic na pewno (poza wielką 4), ale jakieś pomysły, intuicję itp ma każdy i trzeba starać się to wykorzystać. I jeszcze się pytam gdzie się podziała biedronka i hipcio? Chociaż hipcio już swoje zrobił, 3 posty napisał więc co tu po nim, nie?

Offline

 

#70 2013-02-10 22:48:20

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Jestem Pando jestem, jeszcze nic mnie nie pożarło

Offline

 

#71 2013-02-10 22:52:57

Panda

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Cieszę się, że już wróciłaś z nieba z kawałeczkiem chleba Teraz bardzo zaintrygował mnie delfin. Muszę sobie to przemyśleć, zobaczymy co na to Antylopa powie. Już nie mogę się doczekać.

Offline

 

#72 2013-02-10 22:54:10

Ważka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 34

Re: MAFIA - edycja siódma

jestem ciekawa na co przyda się twój duży móżdżek Pando Wielka

Offline

 

#73 2013-02-10 22:58:54

Bocian Czarny

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 21

Re: MAFIA - edycja siódma

Król Lew napisał:

Jeśli uważasz, że losowanie przebiegło w sposób niezgodny z zasadami, to możesz oficjalnie wnieść o wcześniejsze zakończenie edycji i wtedy uczestnicy gry określą swoje stanowisko w tej sprawie.

Jestem ciekaw jaki to panują zasady podczas wyboru mafii.

Gra jest grą i niech trwa. Jeśli mam rację to wszystko czas zweryfikuje.
A teraz niech gra muzyka wiadomości, niech leją się posty.

Offline

 

#74 2013-02-10 23:00:51

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Osobiście mnie też bardzo intryguję Delfin. Uważnie czytam to co piszę. Kolejną osobą która zwróciła mają uwagę jest Bociek. Piszę  posty praktycznie  o niczym konkretnym, ale dość sprytnie odwraca uwagę od poszukiwań mafii. No i ta jego hipoteza o spisku Króla Lwa z pozostałymi mieszkańcami ZOO ( w dodatku tyki ZŁYMI). No powiem, że ma ten nasz Bociek niezłą wyobraźnię, albo zjadł jakąś nieświeżą żabkę i nie wie co teraz się z nim dzieję.

Ostatnio edytowany przez Biedronka (2013-02-10 23:04:06)

Offline

 

#75 2013-02-10 23:08:25

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

Biedronka napisał:

Uważnie czytam to co piszę.

Fajnie, gratulujemy, naprawdę. Nie zapomnij, że równie uważnie powinnaś czytać posty pozostałych użytkowników.

Offline

 

#76 2013-02-10 23:11:21

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Posty pozostałych użytkowników też czytam. Delfina zwłaszcza uważnie bo zaciekawił mnie swoją taktyką gry i jestem ciekawa co dalej poczyni w swych działaniach

Offline

 

#77 2013-02-10 23:20:25

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Wiem doskonale Delfinie, eks-Mechaniku, że masz taki uniwersalny sposób na grę,
że zawsze od początku czepiasz się jednej konkretnej osoby i czekasz jak gra się rozwinie.
Tym razem padło na mnie. Nie wiem czy to zaszczyt czy nie ;D.
Poprzednio był Kanar jak wiadomo. Jak się skończyło każdy wie.
Możesz być w mafii albo i nie. Będę Cię obserwować.
Co mogę Ci powiedzieć?
Jeśli Cię to kręci głosuj konsekwentnie na mnie do końca Twojej lub mojej śmierci.
Myślę jednak, że byłoby miło gdybyś przedstawił jakieś konkrety dlaczego mnie podejrzewasz.
Czekam z niecierpliwością.

Offline

 

#78 2013-02-10 23:22:07

Ocelot

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 37

Re: MAFIA - edycja siódma

Szanowna Biedronko,nie uniosłem się złością. Widzę,że nieuważnie przestudiowałaś moją odpowiedź,bo każesz mi opisywać sylwetki,więc powtórzę się i mam nadzieję,że tym razem odpowiedź Cię usatysfakcjonuje: "[...] A tak serio,informuję nadgorliwą Biedronkę,iż w moim premierowym poście nie ma 'drugiego dna',napisałem go,wczuwając się w moją postać. Równie dobrze mogłabyś wypytywać Alpaka o jego wizytę na łące lub Chomika o bieganie na kołowrotku ; ). Wszelkie zażalenia na ten post proszę kierować do tych,którzy wymyślili,żeby w tej edycji grać menażerią (jednak nie był to taki zły pomysł)." - reasumując: nie ma 'drugiego dna',oceloty prowadzą nocny tryb życia,a posta zamieściłem,żeby był 'w klimacie' rozgrywki.
Uważam,że ma sensu ciągnąć dalej tego tematu i zaryzykuję stwierdzenie,że każdy inteligentny mieszkaniec Zoo o tym wie ; ).

Fakt,że Delfin został przyłapany na kłamstwie (może zdradziły Go emoty?). Ja bym się nie spieszył z przedwczesnym osądzaniem Go,zobaczymy jak będzie wyglądała Jego gra. Byłoby miło,gdyby uzasadnił swój typ na Antylopę.

Bocian zaczął grę od pisania o niczym i docinania innym zwierzakom. Dorzucił do tego teorię spiskową,którą KL zdementowała. Dziwna ta jego gra...

Ważka się nie wychyla - nie chce się nikomu narazić,a może rzeczywiście ma za mało danych. Panda napisała (moim zdaniem) bardzo neutralny post powitalny (tak wiem,że początkowe posty niczego raczej nie wnoszą - dlatego zaznaczam,że to tylko moje odczucie),ale nie twierdzę,że jest w mafii. Hipopotam,Lemur,Wilk i Alpaca wzbudzają moje zaufanie (na tę chwilę).

Offline

 

#79 2013-02-10 23:29:07

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Ocelocie jak wiesz ta gra nie miałaby większego sensu gdyby nikt w niej nie zadawał pytań, zastanawiał się nad wypowiedziami innych uczestników czy rzucał na kogoś swe podejrzenia. Twój post zwrócił moją uwagę dlatego poruszyłam to na forum. Odpowiedź mnie usatysfakcjonowała, nie zmierzam więcej poruszać tego tematu. Ja bardziej nazwałabym siebie czujną jak nadgorliwą, ale każdy ma prwao do swojego zdania.

Ostatnio edytowany przez Biedronka (2013-02-10 23:31:19)

Offline

 

#80 2013-02-10 23:30:06

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Dobra koniec bajek. jestem Detektywem w tej grze. Pierwsze moje sprawdzenie to Antylopa. I Antylopa jest w MAFII. Koniec wywodu.

Offline

 

#81 2013-02-10 23:36:53

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Chyba jednak udajesz detektywa.
Po co byś kłamał nie będąc w mafii?
Przynajmniej już wiem na kogo zagłosuję.

Offline

 

#82 2013-02-10 23:41:14

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Wszystko Antylopo zweryfikuje głosowanie. Nie jestem przypadkiem Sekretarki, która nie wykorzystała swojej funkcji. Miasto ma szanse pozbyć się Mafii już w pierwszym głosowaniu, mam nadzieję że to wykorzysta. Oddaj mój głos na Antylopę.

Offline

 

#83 2013-02-10 23:46:51

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Ja się nie boję prawdy.
Jeśli ktoś mnie podejrzewa niech na mnie głosuje.
Ja wiem tylko tyle, że jak byś był w mieście, to nie odwalałbyś takiej szopki.

Offline

 

#84 2013-02-10 23:50:35

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Skoro się nie boisz prawdy to tym lepiej. Dobrze wiesz że mam rację i nie możesz temu zaprzeczyć.

Offline

 

#85 2013-02-10 23:53:54

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

A czego mam się bać.
Szkoda tylko zmarnowanych głosów.
Odważna taktyka, gratuluję.

Offline

 

#86 2013-02-10 23:56:47

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Czy głosy będą zmarnowane to się jutro okaże, ja wiem to i jestem pewny,że mój głos się NIE ZMARNUJE

Offline

 

#87 2013-02-11 00:01:56

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Pomyśl lepiej zapobiegawczo, co powiesz jak wylecę i okaże się, że byłam w mieście. Będziesz się gęsto tłumaczył. A mi już będzie wszystko jedno. No, ale zawsze będzie do przodu. Jednego rywala mniej także uważasz, że warto.

Offline

 

#88 2013-02-11 00:08:39

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Antylopo, przecież dobrze wiesz, że nie będę musiał się tłumaczyć. Przecież jesteś w mafii

Offline

 

#89 2013-02-11 00:09:45

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

No właśnie nie jestem czyli wychodzi na to że Ty jesteś!!

Offline

 

#90 2013-02-11 00:11:52

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Głosowanie wszystko wyjaśni , czyż nie tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.mibm2006.pun.pl www.teampoland.pun.pl