#1 2013-02-09 23:06:35

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

MAFIA - edycja siódma

I. Lista uczestników:
Alpaca
Antylopa
Biedronka
Bocian Czarny
Chomik
Delfin
Hipopotam
Kangur
Lemur
Ocelot
Panda
Tygrys
Ważka
Wilk

Wyżej wymienieni uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: MAFIĘ i MIASTO

W grze bierze udział 14 uczestników, zatem 4 będą należeć do mafii.

Spośród MIASTA cztery osoby mają dodatkowe funkcje:
Detektyw - po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"
Ksiądz - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz MOŻE modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę
Zbawiciel - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym
Sędzia - może jeden raz w ciągu gry podczas głosowania ujawnić się i skorzystać ze swojego prawa podwójnego głosu; jeśli zginie przed wykorzystaniem tej możliwości, wskazuje Mistrzowi Gry (na PW) osobę, która zostanie sędzią na jego miejsce. Jeśli wskazana zostanie osoba z mafii - rola przepada (nie informuje się o tym uczestników gry).

II. Rundy

do 21:00 - głosowanie
do 22:00 - mord mafii

I tak codziennie!
Pierwsze głosowanie odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2013r.
Obowiązuje wpisanie minimum 3 postów w każdej dyskusji (rundzie). Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy dwóch - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry. W wyjątkowych okolicznościach przysługuje odwołanie od ostrzeżenia. Rozpatruje je Mistrz Gry.

III. Uwagi

1) Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania lub mordu mafii (w zależności w jaki sposób zginęli). Osobom wyeliminowanym z powodu dwóch (lub więcej) ostrzeżeń nie przysługuje testament.
2) Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel, Sędzia zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).
3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.
Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - o tym kto zakończy rozgrywkę zadecyduje Mafia.
4) Wysyłanie do innych uczestników gry zrzutów ekranu (tzw. "screenów") ze swoją rolą w grze jest kategorycznie zabronione i karane wykluczeniem z gry.
5) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców.

Offline

 

#2 2013-02-09 23:48:28

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja siódma

Zoo położone gdzieś w odległym zakątku Polski żyło swoim życiem. Nic się tam nie działo, wszyscy się znali, wszyscy byli dla siebie mili. Panowała wszechobecna, sielska atmosfera, wśród której szczęśliwie dorastały małe zwierzątka. Karmy nikomu nie brakowało. W Zoo tym od 4 lat nie była potrzebna nawet najmniejsza ingerencja psów. Jednak pewnego dnia wszystko zostało zakłócone. Pewnej nocy Zoo wstrząsnęła informacja o śmierci Orła Białego... Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym Zoo?

Gracze:
Alpaca
Antylopa
Biedronka
Bocian Czarny
Chomik
Delfin
Hipopotam
Kangur
Lemur
Ocelot
Panda
Tygrys
Ważka
Wilk


Wśród nich 4 należą do MAFII, a 10 do MIASTA.

Dyskutujemy i najpóźniej do 11 lutego, godz. 21:00 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej Wiadomości (lub jak ktoś bardzo chce to GG lub SMS).

Proszę wszystkich graczy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, ze względu na zmiany w stosunku do poprzedniej edycji.

POWODZENIA!!!

Offline

 

#3 2013-02-10 00:02:37

Delfin

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 55

Re: MAFIA - edycja siódma

Cześć wszystkim. Widzę, że gra zmieniła trochę swoje oblicze, wcześniej jak czytałam nicki były oparte na zawodach, a teraz to są zwierzątka. Bardzo mi się pomysł podoba . Jestem nowa tutaj i nie wiem co mam dokładnie pisać w wiadomościach . <am nadzieję świetnie się tutaj bawić. Pozdrawiam serdecznie wszystkich grających. A za wszystkie moje pomyłki z góry przepraszam.

Offline

 

#4 2013-02-10 00:24:29

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich mieszkańców naszego Zoo:)
Cóż za różnorodny mamy skład.
Zapowiada się ciekawa rozgrywka.
Widzę, że część z was już śpi w swoich legowiskach,
więc do zobaczenia jutro

Offline

 

#5 2013-02-10 00:31:51

Ocelot

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 37

Re: MAFIA - edycja siódma

Cześć! Jako że funkcjonuję nocą,zauważyłem,że kilka zwierzaków z naszego grona ma tendencję do nielegalnego opuszczania swych klatek i wybiegów. Pewnie ta czwórka pod osłoną nocy udała się w celu zadźgania Orła Białego.

Offline

 

#6 2013-02-10 09:38:33

Hipopotam

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 45

Re: MAFIA - edycja siódma

Dobra, to na początek: cześć, siema, niech mafia skończy inaczej niż ostatnio.

Co do zwierząt, to wydaje mi się to miłą odmianą, będzie ciekawie, ale wyobrażacie sobie to w realu? Jak się okaże, że Ważka (na szybko nie pamiętam, jakie mamy inne potężne stworzenia tutaj) będzie mafią, to mój mózg eksploduje.  ;3

Offline

 

#7 2013-02-10 09:57:56

Tygrys

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 29

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich! To moja pierwsza gra w mafię i w dodatku na zwierzętach. Skład widzę różnorodny, więc zapowiada się ciekawie. Sam nie wiem w sumie co się pisze w takich postach, ale myślę że jak zacznie się prawdziwa rozgrywka to jakoś się potoczy, więc czekam...

Offline

 

#8 2013-02-10 10:03:29

Ważka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 34

Re: MAFIA - edycja siódma

Siema wszystkim zwierzaczkom Hipciu ważka to bardzo piękny owad Mam nadzieję, że będzie Nam sie wszystkim razem miło tutaj grało

Offline

 

#9 2013-02-10 10:22:05

Alpaca

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 36

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam ponownie Cieszę się niezmiernie że po raz kolejny mogę tutaj z Wami grać Na wstępie chciałbym wszystkich przeprosić za moje ewentualne złe zachowanie (podobno Alpaki plują, ale to bzdura ). Życzę wszystkim dobrej zabawy i czekam na rozwój sytuacji.

Offline

 

#10 2013-02-10 10:40:32

Kangur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 17

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam serdecznie w kolejnej już edycji naszej gry, mam nadzieję że tym razem miasto będzie górą.
Na początek pamiętajmy, żeby nie dokonywać pochopnych wniosków w szczególności na samym początku, to nauka płynąca z poprzednich edycji.
Tym razem liczę na uczciwą walkę dobra ze złem. Teraz skaczę po bułki do żabki (codziennie świeże pieczywo).

Offline

 

#11 2013-02-10 11:58:15

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich!
Czas rozpocząć polowanie na morderców orła!
Na razie oczywiście ciężko się czegoś doszukać, ale trzeba spróbować.
Co mi się najbardziej rzuciło w oczy? Przede wszystkim dwie osoby, które deklarują, że są tu nowe. Daję sobie ogon uciąć, że przynajmniej jedna z tych osób w tej kwestii kłamie, a może i obie. Dlaczego to robią - oto jest pytanie. Czy idą drogą Maklera z poprzedniej edycji, czy może szukają już alibi na grę cichego mafiozy?

Ostatnio edytowany przez Lemur (2013-02-10 11:58:59)

Offline

 

#12 2013-02-10 12:30:21

Panda

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Jak to mówią: szukajcie, a znajdziecie. Liczę, że nasze poszukiwania okażą się owocne i znajdziemy mafię. Oby jak najszybciej. Ocalmy nasze zoo!

Offline

 

#13 2013-02-10 12:42:42

Hipopotam

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 45

Re: MAFIA - edycja siódma

Wiecie co, słodkie mamy avatary... Aż mnie niektóre rozczulają. ;_; Szczególnie Panda, Alapaca i Tygrys.

Kangurze, pochopne wnioski? Pierwsze typowanie to zawsze domysły, tu będą chyba tylko pochopne wnioski. Ciężko wyciągnąć inne. Lemur już rozpoczął pewne wnioskowania i muszę się z nim zgodzić. Odkąd w poprzedniej edycji Makler postanowił nas okłamać ze swoim doświadczeniem, tak samo mamy tutaj dwie osoby, które ponoć są nowe. W poprzedniej edycji chyba też było 14 osób, więc dwie musiałyby odpaść, aby dwie mogły zagrać. Nienawidzę typowania po tym, kto był kim w poprzedniej edycji, bo to zupełnie nic nie wnosi do gry. Mam tylko nadzieję, że nawet jeśli Delfin i Tygrys są nowi to nie okręci ich sobie mafia dookoła palca jak w poprzedniej edycji to zrobiła m.in. z Kanarem.

Wiecie co zauważyłem? Bardziej zachowawczą grę. Spokojniejszą. Poczekam oczywiście z wnioskami, jak się wszyscy wypowiedzą. Doświadczenie z Prostytutki? Nie zdziwiłbym się.
Ach, idę znów jeść.

Offline

 

#14 2013-02-10 13:05:09

Ocelot

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 37

Re: MAFIA - edycja siódma

Moim zdaniem to,czy ktoś rzeczywiście jest nowy,wyjdzie z czasem 'w praniu'. Chyba,że dane zwierzaki są tak dobrymi graczami,że będą celowo pisały jakieś niewinne 'głupotki'. Oba 'nowe' zwierzaki zawarły w swoich wypowiedziach formułę: 'nie bardzo wiem,co pisać' - szczere wyznanie lub szukanie alibi dla zamydlenia oczu. Who knows,we'll see.

Offline

 

#15 2013-02-10 13:19:10

Alpaca

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 36

Re: MAFIA - edycja siódma

Ocelot napisał:

Moim zdaniem to,czy ktoś rzeczywiście jest nowy,wyjdzie z czasem 'w praniu'.

To bardzo prawdopodobne że są to nowi gracze, ale na wszelki wypadek z ostatecznie to wyjdzie tak jak mówisz "w praniu". Nie jestem też do końca przekonany, czy szukanie podobieństw z poprzednią edycją ma jakiś sens, bo myślę że wraz ze zmianą postaci na zwierzęce w pewnym stopniu taktyki też zostały zmienione.

I jeszcze jedna sprawa   Panda wpada jak do siebie, pisze jakąś zdawkową informację i tyle. Niby post jest, ale niczego więcej nie wnosi. Trudno żeby pierwszy post "wnosił" jakąkolwiek informację, ale ten to był jednym z grona tych "podejrzanych". Ale to tylko pierwsze spostrzeżenia, które nie muszą się potwierdzić, tak więc jak na razie wstrzymuję się od osądu.

A teraz na łąkę

Offline

 

#16 2013-02-10 13:29:18

Wilk

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 60

Re: MAFIA - edycja siódma

Wszystkim mieszkańcom naszego ZOO cześć!

Na zabawe dobrą licze. Nadzieje mam, że mafie wytropimy szybko. Osądzać po sposobie witania się nie zamierzam. Zaczekam na akcji rozwój dalszy. Szalony ze zwietrzątkami pomysł mieliście. Sprawdzić może się lub nie. Okaże sie.

Wracam do klatki. Całuje i tule.

Offline

 

#17 2013-02-10 13:36:23

Alpaca

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 36

Re: MAFIA - edycja siódma

Wilk napisał:

Wszystkim mieszkańcom naszego ZOO cześć!

Na zabawe dobrą licze. Nadzieje mam, że mafie wytropimy szybko. Osądzać po sposobie witania się nie zamierzam. Zaczekam na akcji rozwój dalszy. Szalony ze zwietrzątkami pomysł mieliście. Sprawdzić może się lub nie. Okaże sie.

Wracam do klatki. Całuje i tule.

To nie Wilk, to Yoda

Offline

 

#18 2013-02-10 13:38:50

Chomik

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 45

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich!

Kolejna edycja, tym razem na zwierzakach, z pewnością będzie ciekawie Wybaczcie, że udzielam się dopiero teraz ale pilnie pracowałem w swojej klatce na kołowrotku czy jak tam się zwie to ustrojstwo, no wiecie o co mi chodzi Trzeba troszkę zrzucić brzuszka

Jeśli przywitanie mam już za sobą to wypadałoby napisać coś odnośnie gry. Niestety nie lubię tego początkowego momentu bo tak na prawdę nie mam żadnego punktu zaczepienia. Lemur jednak zwrócił uwagę na to, że kilka osób podkreśliło to, że są nowymi graczami. Na początek musi taka poszlaka wystarczyć aczkolwiek więcej okaże się może po pierwszym głosowaniu.

Na razie pozdrawiam wszystkich i wracam do biegania.

Offline

 

#19 2013-02-10 13:42:37

Wilk

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 60

Re: MAFIA - edycja siódma

Alpaca napisał:

Wilk napisał:

Wszystkim mieszkańcom naszego ZOO cześć!

Na zabawe dobrą licze. Nadzieje mam, że mafie wytropimy szybko. Osądzać po sposobie witania się nie zamierzam. Zaczekam na akcji rozwój dalszy. Szalony ze zwietrzątkami pomysł mieliście. Sprawdzić może się lub nie. Okaże sie.

Wracam do klatki. Całuje i tule.

To nie Wilk, to Yoda

A kim Yoda jest? To rola specjalna jakaś w edycji tej?

Offline

 

#20 2013-02-10 13:45:49

Antylopa

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 13

Re: MAFIA - edycja siódma

Chyba niektóre zwierzątka zapadły w sen zimowy:)
Cisza , spokój, nie to co w świecie ludzi.
Widać, że to będzie zupełnie inna edycja.
Na początku ciężko jest wytropić mafię.
Co nie znaczy, że jest to niemożliwe.
Na razie nie mam żadnych typów.
Poczekam aż wszyscy się wypowiedzą.

Offline

 

#21 2013-02-10 13:50:01

Alpaca

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 36

Re: MAFIA - edycja siódma

Wilk napisał:

Alpaca napisał:

Wilk napisał:

Wszystkim mieszkańcom naszego ZOO cześć!

Na zabawe dobrą licze. Nadzieje mam, że mafie wytropimy szybko. Osądzać po sposobie witania się nie zamierzam. Zaczekam na akcji rozwój dalszy. Szalony ze zwietrzątkami pomysł mieliście. Sprawdzić może się lub nie. Okaże sie.

Wracam do klatki. Całuje i tule.

To nie Wilk, to Yoda

A kim Yoda jest? To rola specjalna jakaś w edycji tej?

W żadnym wypadku Taki zielony gość który w swoich wypowiedziach używa szyku przestawnego w zdaniu ;p Gwiezdne Wojny się kłaniają. I chyba za bardzo odchodzimy od tematu, a właściwie to ja odszedłem.

Ostatnio edytowany przez Alpaca (2013-02-10 13:50:37)

Offline

 

#22 2013-02-10 14:09:57

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich !

Przepraszam za moją dotychczasową nieobecność ale dochodziłam po wieczornych pląsach na parkiecie. Grali mój ulubiony kawałek " Plastikowa biedronka " i nie mogłam opuścić takiej imprezy.

Wracają teraz do gry też zwróciłam uwagę (jak i inni uczestnicy tej edycji), że dwoje z nas piszę otwarcie iż są nowi i nie wiedzą za bardzo co pisać. Na początku gry ciężko każdemu jest cokolwiek napisać, pierwsze przypuszczenia również przychodzą z trudem. Każdy nie chcę zwrócić na siebie uwagi a najbardziej Ci którzy mają coś na sumieniu.

Offline

 

#23 2013-02-10 14:34:59

Hipopotam

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 45

Re: MAFIA - edycja siódma

Chyba nie pozostaje nic innego w kwestii nowych, jak poczekać na ich wypowiedzi, które trochę zweryfikują grę. Nie, żeby każdy nowy był zupełnie zielony. To przecież prosta gra, ale myślę, że będzie o co zaczepić. Ach, te trudne początki.

Offline

 

#24 2013-02-10 14:48:45

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

Chomik napisał:

Niestety nie lubię tego początkowego momentu bo tak na prawdę nie mam żadnego punktu zaczepienia. Lemur jednak zwrócił uwagę na to, że kilka osób podkreśliło to, że są nowymi graczami. Na początek musi taka poszlaka wystarczyć aczkolwiek więcej okaże się może po pierwszym głosowaniu.

Ciekawe. Głosowanie jutro wieczorem, a nasz Chomiczek już chce głosować zgodnie z moją "poszlaką".

Offline

 

#25 2013-02-10 15:08:13

Chomik

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 45

Re: MAFIA - edycja siódma

Przecież nie napisałem, że 100% będę głosował na to co Ty Lemurze powiedziałeś tylko tyle, że to jedyna rzecz, którą udało się ustalić. Nie wmawiaj mi takich głupot. Nie mam jeszcze zielonego pojęcia na kogo będę głosował.

Offline

 

#26 2013-02-10 16:28:54

Tygrys

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 29

Re: MAFIA - edycja siódma

No i już mam nauczkę na przyszłość żeby nie być miłym ani za bardzo wylewnym. Poczytałem ostatnią edycję i jestem już trochę mądrzejszy.

Ale najważniejsze, że gra zaczyna się rozwijać.

No ja już mam swój typ - Lemur szybko złapał się moich słów i teraz pewnie będzie się tego trzymał do jutrzejszego głosowania żeby tylko odwrócić uwagę od siebie.

Offline

 

#27 2013-02-10 16:49:44

Lemur

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 61

Re: MAFIA - edycja siódma

Frustracja ON

Tygrysku, twoja logika wprawiła mnie w paliptacje serca i zmusiła mnie do rzucenia na głos całej wiązanki wulgaryzmów. Złapałem się twoich słów i będę się tego trzymał, żeby tylko odwrócić uwagę od siebie - no pięknie, brawo Sherlocku. Miałoby to jakikolwiek sens, gdyby - UWAGA - ktoś mnie od początku podejrzewał. Wtedy mógłbym odwracać czyjąś uwagę, ale w tym momencie co ja mam odwracać? Chyba tygrysa ogonem, a potem zasadzić mu kopa w dupę za takie myślenie.

Tak czułem, że zwrócenie uwagi na konkretne osoby może skończyć się dla mnie tak, jak skończyły się losy Prostytutki w poprzedniej edycji. Tygrysek już próbuje skierować rozgrywkę na te tory. Rada dla innych - lepiej siedzieć cicho albo pisać o lizaniu się po jajach w swojej klatce, wtedy nikt was się nie czepi.

Frustracja OFF

Chomik, ziomuś, ja Ci niczego nie wmawiam. Sam napisałeś, że - cytuję - na początek taka poszlaka musi wystarczyć, a co dalej to się okaże po głosowaniu. Tak jakbyś zakładał, że nic ciekawego się już nie wydarzy. Tylko na to zwróciłem uwagę, więc się nie spinaj.

Offline

 

#28 2013-02-10 17:10:25

Bocian Czarny

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 21

Re: MAFIA - edycja siódma

Witam wszystkich,
Pierwsze myśli jakie mam mam po przeczytaniu postów to takie, kto pod kim się kryje. Odnoszę usilne wrażenie że już dwie postaci odkryłem. Najzabawniejsze jest to że to dopiero kilka postów. Chyba za dobrze się już tutaj znamy;)


Lemur napisał:

lepiej siedzieć cicho albo pisać o lizaniu się po jajach w swojej klatce, wtedy nikt was się nie czepi.

Widział ktoś kiedyś liżącego jaja bociana? ;P

Ostatnio edytowany przez Bocian Czarny (2013-02-10 17:10:59)

Offline

 

#29 2013-02-10 17:40:40

Biedronka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 46

Re: MAFIA - edycja siódma

Czytając raz jeszcze forum zwróciłam uwagę na jeden post, który nie daję mi spokoju :


Ocelot napisał:

Cześć! Jako że funkcjonuję nocą,zauważyłem,że kilka zwierzaków z naszego grona ma tendencję do nielegalnego opuszczania swych klatek i wybiegów. Pewnie ta czwórka pod osłoną nocy udała się w celu zadźgania Orła Białego.

Ocelocie piszesz, że funkcjonujesz nocą i zauważyłeś , cytuję : " ,że kilka zwierzaków z naszego grona ma tendencję do nielegalnego opuszczania swych klatek i wybiegów. Pewnie ta czwórka pod osłoną nocy udała się w celu zadźgania Orła Białego "

Mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy kogo to widziałeś tej feralnej nocy ? Sądzę, że wielu z nas chciałoby to wiedzieć .

Ostatnio edytowany przez Biedronka (2013-02-10 17:41:57)

Offline

 

#30 2013-02-10 18:01:40

Wilk

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 60

Re: MAFIA - edycja siódma

Delfin napisał:

Cześć wszystkim. Widzę, że gra zmieniła trochę swoje oblicze, wcześniej jak czytałam nicki były oparte na zawodach, a teraz to są zwierzątka. Bardzo mi się pomysł podoba . Jestem nowa tutaj i nie wiem co mam dokładnie pisać w wiadomościach . <am nadzieję świetnie się tutaj bawić. Pozdrawiam serdecznie wszystkich grających. A za wszystkie moje pomyłki z góry przepraszam.

Delfinie nam proszę wyjaśnij rzecz jedną. W tym poście czemu aż dwa razy skłamałeś? Kłamstwo pierwsze - nie kobietą jesteś, lecz facetem. Kłamstwo drugie - nowy tutaj nie jesteś, ponieważ gracz z Ciebie niegorszy od innych jest. Dla jasności, w role wcieliłeś się poprzednio: Mechanika, Ogrodnika. Kwestia kolejna - taktyki zmiana. Wyjaśnij proszę nam to.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gminanarew.pun.pl www.mibm2006.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl www.teampoland.pun.pl