#31 2013-01-03 18:08:37

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Lekarzu, Twój post był niewiele dłuższy i również nie wniósł zupełnie nic do dyskusji. Interesujące, że akurat to Ty zwróciłeś na to uwagę.

Droga Nauczycielko, skoro zachęcasz do podawania swoich typów, to dlaczego sama tego nie zrobiłaś? Czyżbyś się bała i czekasz na typy innych, żeby potem sprytnie się podłączyć pod cudzy trop?

Offline

 

#32 2013-01-03 18:11:57

 Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Ależ oczywiście, że mój post drogi Grabarzu wniósł coś do dyskusji. Podałem swój typ a teraz zwracam uwagę na Fryzjerkę, ponieważ nie podała kogo podejrzewa - coś tam niby wie ale podzielić się nie chce. Ja swoje intencje i uwagi przedstawiłem dość jasno i będę się nich trzymał. Na chwilę obecną moje typy to Adwokat i wspomniana Fryzjerka.

Offline

 

#33 2013-01-03 18:23:04

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Nie załapałeś. Chodziło mi o Twój pierwszy post. Wczoraj i Ty, i Fryzjerka, napisaliście nic nie wnoszące posty. Jedyna różnica jest taka, że Ty napisałeś jakieś bzdury o adwokatach, ale wszyscy tu doskonale wiemy, że takie przemyślenia są tak naprawdę nic nie warte. Tak więc Twój wkład w rozgrywkę nie był nawet odrobinę większy niż Fryzjerki, co jednak nie przeszkodziło Ci wpaść tu dzisiaj i skrytykować ją za taką grę. Teraz łapiesz? Nie twierdzę, że ona jest niewinna, a Ty tak. Po prostu dziwi mnie, że typujesz ją za zachowanie, które tak naprawdę sam zaprezentowałeś.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-03 18:23:33)

Offline

 

#34 2013-01-03 18:30:46

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Droga Nauczycielko, skoro zachęcasz do podawania swoich typów, to dlaczego sama tego nie zrobiłaś? Czyżbyś się bała i czekasz na typy innych, żeby potem sprytnie się podłączyć pod cudzy trop?


Drogi Grabarzu, niczego się nie boję, a przez mój post chciałam zachęcić pozostałych uczestników do gry..., może zrobiłam to trochę w zły sposób i tym samym zwróciłam na siebie Twoją uwagę jako bardzo czujnego gracza. Uważam, że niektórzy bardzo mało się wypowiadają i trudno ocenić kto jest członkiem mafii. Więc ludziska zacznijcie się wypowiadać  !!!

Offline

 

#35 2013-01-03 18:37:24

 Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Ależ podanie swojego typu nie uważałbym za bzdury i bezsensowny post. Wskazałem na daną postać, poparłem argumentem i na tym zakończyłem. Jeśli to są bzdury to równie dobrze bzdurami mogą być także wypowiedzi Listonosza czy Ogrodnika...

Fryzjerka napisała według mnie bardzo podobnego posta co Leśniczy - coś wiem, ale na razie nie powiem. Jednak Twoja uwaga zwrócona została w kierunku Leśniczego a przecież równie dobrze mogła zostać posłana do Fryzjerki.

Na chwilę obecną ciężko jest ocenić kto tak na prawdę jest tym ''złym'' - podałem swoje typy, zwróciłem uwagę na to i owo i nie uważam, że pisałem bzdury.

Offline

 

#36 2013-01-03 18:40:43

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Zapomniałam dodać... po tym co jest do tej pory na naszym forum, trudno mieć jakikolwiek trop.

Offline

 

#37 2013-01-03 18:44:31

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Widzę, że grabarz często się wypowiada i próbuje wszystkich rozgryźć, więc na niego bym raczej nie stawiała, a wręcz przeciwnie robi najwięcej, aby znaleźć osoby należące do mafii. Moim zdaniem w mafii jest ktoś kto niewiele mówi, stara się ukryć, bo wie, że jeśli powie za dużo, to ktoś może zacząć ją podejrzewać. Podsumowując stawiałabym, że w mafii jest ktoś kto się ukrywa przed resztą i nic ciekawego nie wnosi do dyskusji, aby podejrzenia nie zostały na niego skierowane.

Ostatnio edytowany przez Barmanka (2013-01-03 18:46:31)

Offline

 

#38 2013-01-03 18:48:45

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Barmanka napisał:

Widzę, że grabarz często się wypowiada i próbuje wszystkich rozgryźć, więc na niego bym raczej nie stawiała, a wręcz przeciwnie robi najwięcej, aby znaleźć osoby należące do mafii. Moim zdaniem w mafii jest ktoś kto niewiele mówi, stara się ukryć, bo wie, że jeśli powie za dużo, to ktoś może zacząć ją podejrzewać. Podsumowując stawiałabym, że w mafii jest ktoś kto się ukrywa przed resztą i nic ciekawego nie wnosi do dyskusji, aby jego podejrzenia nie zostały na niego skierowane.



Jak najbardziej zgadzam się z Barmanką , w tym co pisze jest dużo racji . Ja też nie obstawiam że tym "złym " jest Garbarz, bo jako jedyny do tej pory wnosi coś do gry, czyta , analizuje, zadaje pytania . Moje podejrzenia w tym momencie padają na najbardziej milczących na tym forum, najwidoczniej nie chcą zwrócić na siebie uwagi.

Offline

 

#39 2013-01-03 19:24:55

 Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

"Nie wystarczy mówić do ludzi,trzeba mówić do rzeczy." Ja np. mało się udzielam,bo nie lubię czegoś w rodzaju 'pisania dla pisania'. Nie przywiązuję specjalnej wagi do początkowych,niczego nie wnoszących postów,gdyż miały one na celu (prawdopodobnie) rozkręcenie dyskusji. Dodam jeszcze,że doceniam wkład Grabarza. Osobiście mam 2 typy,ale to tylko takie przypuszczenia bez dowodów,gdyż na to za wcześnie.

Offline

 

#40 2013-01-03 19:27:12

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Lekarz napisał:

Ależ podanie swojego typu nie uważałbym za bzdury i bezsensowny post. Wskazałem na daną postać, poparłem argumentem i na tym zakończyłem. Jeśli to są bzdury to równie dobrze bzdurami mogą być także wypowiedzi Listonosza czy Ogrodnika...

Fryzjerka napisała według mnie bardzo podobnego posta co Leśniczy - coś wiem, ale na razie nie powiem. Jednak Twoja uwaga zwrócona została w kierunku Leśniczego a przecież równie dobrze mogła zostać posłana do Fryzjerki.

Na chwilę obecną ciężko jest ocenić kto tak na prawdę jest tym ''złym'' - podałem swoje typy, zwróciłem uwagę na to i owo i nie uważam, że pisałem bzdury.

Podałeś typ w stylu "ja obstawiam adwokata, złotousty mówca, bla bla bla, kręci ludźmi, bla bla bla". To nie jest żaden typ! Tak jak napisałem Leśniczemu - co byś napisał, gdyby nazwy były w stylu "xyz" albo gdyby każdy nick to była jedna literka alfabetu? Stwierdziłbyś, że w mafii jest użytkownik o nicku "F", bo F to 6 litera alfabetu, a 666 to liczba szatana, a wraz z nim w mafii jest "A" oraz "H", bo to inicjały Adolfa Hitlera? Ludzie, litości. Podanie typu, który w jakikolwiek sposób odnosi się do zawodów, jakie mamy w nickach, to tak naprawdę jest podanie niczego. Zero, null, nada. Zrozum to wreszcie. W jednym masz rację - wypowiedzi Listonosza i Ogrodnika są bzdurami, na tego drugiego nawet sam zwróciłem uwagę, poczytaj wyżej. Każdy, kto pisze posty "na odwal się" był, jest i będzie podejrzany.

Co do drugiego akapitu - Fryzjerka napisała jednak rzecz ogólniejszą. "Mam typ, ale nie powiem". Leśniczy napisał "ktoś kłamie, ale nie powiem wam kto". To są stwierdzenia zupełnie innego kalibru - tak jak mówiłem, przyłapanie kogoś na kłamstwie po paru godzinach gry to byłby zapewne strzał w dziesiątkę. Dlatego moja uwaga została skierowana w stronę Leśniczego.


Teraz inna sprawa. Nauczycielka stała się moją ulubienicą Popatrzcie:

Nauczycielka napisał:

Widzę, że na naszym forum zawrzało , ale póki co nikt nie piszę otwarcie kto może być członkiem mafii. Proponuje abyśmy powoli podawali swoje przypuszczenia oraz ich powody.

Nauczycielka napisał:

Zapomniałam dodać... po tym co jest do tej pory na naszym forum, trudno mieć jakikolwiek trop.

Spadłem z fotela ze śmiechu. Najpierw zachęcasz wszystkich, żeby pisali swoje typy, a potem sama stwierdzasz, że tak naprawdę nie da się ich podać, bo jest za mało materiału do analizy. Mistrzostwo.

A przypominam, co ja napisałem:

Grabarz napisał:

Droga Nauczycielko, skoro zachęcasz do podawania swoich typów, to dlaczego sama tego nie zrobiłaś? Czyżbyś się bała i czekasz na typy innych, żeby potem sprytnie się podłączyć pod cudzy trop?

I co się stało? Spójrzcie na post Nauczycielki tuż pod postem Barmanki (już nie będę cytował). Przecież nauczycielka praktycznie przepisała post barmanki, nieco inaczej go formułując. Tak jak przewidywałem, ewidentna podpinka. Albo kiepsko u Ciebie z samodzielnym myśleniem, albo... sami sobie odpowiedzcie.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-03 19:30:39)

Offline

 

#41 2013-01-03 19:38:14

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Drogi Grabarzu, nie wiem o co Ci chodzi. Czepiasz, się wszystkich na tym forum. To jest gra i każdy ma prawo do wpisywania tutaj swoich przemyśleń , i czasami mogą sie One pokrywać z wypowiedziami innych  na tym forum, wiec nie nazwałabym tego od razu jak to Ty ująłeś " podpinką " .

Offline

 

#42 2013-01-03 19:42:04

 Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Ciężko się nie zgodzić z Grabarzem, sory Nauczycielko 

Offline

 

#43 2013-01-03 19:44:13

 Ogrodnik

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Tulipany nareszcie podlane , więc zbieram dzisiaj swój głoś . Nie zamierzam nic już przypuszczać tylko głosować. W pierwszym głosowaniu głosuję na leśniczego, w drugim (o ile dożyję; starość nie radość ) na listonosza. A teraz idę podlać moje róże

Offline

 

#44 2013-01-03 19:45:59

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

A i jeszcze jedno Drogi Grabarzu, teraz rozumiem, czemu pozostali gracze unikają dodawania postów..., boję się Twojego wścibskiego nosa !!!

Offline

 

#45 2013-01-03 19:46:05

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Nauczycielka napisał:

Drogi Grabarzu, nie wiem o co Ci chodzi. Czepiasz, się wszystkich na tym forum.

Między innymi na tym polega ta gra, HELOŁ!

http://static.polityka.pl/_resource/res/path/c4/e4/c4e4c520-8ebf-4e3e-9aed-d829c194684d_260x

Nauczycielka napisał:

To jest gra i każdy ma prawo do wpisywania tutaj swoich przemyśleń , i czasami mogą sie One pokrywać z wypowiedziami innych  na tym forum, wiec nie nazwałabym tego od razu jak to Ty ująłeś " podpinką " .

A ja bym nazwał. Powiedz mi, dlaczego tych swoich przemyśleń, do których masz święte prawo, nie napisałaś PRZED postem barmanki? No dlaczego? Wtedy byłaś zdania, że jak do tej pory nie da się nic wywnioskować. Po poście barmanki jakoś Cię oświeciło. Istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie tego faktu?


Panie listonoszu, to Twój drugi, króciutki post. Pierwszy to były jakieś pierdoły, teraz jedynie napisałeś, że popierasz mój tok myślenia w stosunku do Nauczycielki. Miej się na baczności, bo o takich "milczkach" jak Ty nie zapomnimy, nie łudź się.

Offline

 

#46 2013-01-03 19:52:18

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Listonosz napisał:

Ciężko się nie zgodzić z Grabarzem, sory Nauczycielko 



Listonoszu, gdybyś dokładnie przeczytał forum to zauważyłbyś, że potem sprostowałam trochę nieumiejętnie sformułowany przeze mnie post. Jestem tylko człowiekiem i mam prawo do małych pomyłek. Chciałam tylko zachęcić do wypowiadania się pozostałych uczestników tej gry, aby mieć większe rozeznanie, gdyż zbliża się głosowanie a nie chciałabym, żeby został wyeliminowany z gry ktoś z miasta.

Offline

 

#47 2013-01-03 19:52:34

 Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Ja się nie łudzę Wszyscy drżą o swoje życie, jak chcecie, to możecie się mnie bać i nie zapominać o "takim milczku". Niestety, to Wam nic nie da.

Offline

 

#48 2013-01-03 19:54:56

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Nauczycielka i listonosz również wydają mi się podejrzani. Nauczycielka ewidentnie coś kręci w każdym kolejnym poście zaprzecza sama sobie. Natomiast denerwuje, mnie to, że inni się tak mało odzywają. W jaki sposób mamy znaleźć osobę należącą do mafii, skoro część osób milczy, albo dodaje posty na odczep się, żeby tylko była minimalna ich ilość.

Offline

 

#49 2013-01-03 19:55:37

 Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Moim zdaniem,'czepiactwo' Grabarza wynika z pozytywnego zaangażowania w sprawę,a tym samym z chęci 'służenia miastu oraz chęci ewentualnego sprowokowania kogoś do 'odkrycia się''. Jest głównym 'animatorem' forum i w ten sposób dostarcza mi cennego materiału do analizy. Mam nadzieję,że mam rację i jego pobudki są szlachetne.

Offline

 

#50 2013-01-03 19:56:11

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

A ja bym nazwał. Powiedz mi, dlaczego tych swoich przemyśleń, do których masz święte prawo, nie napisałaś PRZED postem barmanki? No dlaczego? Wtedy byłaś zdania, że jak do tej pory nie da się nic wywnioskować. Po poście barmanki jakoś Cię oświeciło. Istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie tego faktu?

Grabarzu, nie pisałam o swoich przemyśleniach, gdyż nie należę do tak odważnych osób jak Barmanka..., trochę się bałam wypowiadać o swoich podejrzeniach jako pierwsza na tym forum..., zresztą jak większość osób. Zrobił to jedynie Lekarz i od razu na niego naskoczyłeś. Czemu nie czepiasz się Barmanki ??

Offline

 

#51 2013-01-03 20:00:15

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

A dlaczego według Ciebie ma się mnie czepiać, powiedziałam wprost co myślę i podałam argumenty dlaczego tak uważam.

Offline

 

#52 2013-01-03 20:00:41

 Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Hmm... ja chyba czegoś nie rozumiem i poniekąd nie wiem jak odpisać Grabarzowi... może spróbuję tak:

Te nazwy chyba zostały celowo wprowadzone (mogę się oczywiście mylić) aby można było jakoś uargumentować swoje przypuszczenia, stworzyć jako taką historię a co najważniejsze rozpocząć jakąś dyskusję.

To jak miałem napisać/podpiąć się pod temat? Z przytupem nogi napisać, że podejrzewam Adwokata, Fryzjerkę czy kogoś tam innego bo tak? Wtedy byłby lepszy argument? Też pewnie byłoby, że to post aby się odznaczyć na liście i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. No chyba po coś te nazwy jednak są a nie ''xyz''. Wiadomo, że w społeczeństwie są zawody, które nie cieszą się popularnością i takie docinki się pojawiają. Jedna strona atakuje (bo ma łatwy target) druga zaś z posiadanej roli musi się bronić jak umie. Toteż podtrzymuję, że to co pisałem ja i inni powyżej to nie bzdury tylko bardziej usiłowanie rozkręcenia dyskusji...

Natomiast łatwo jest już pisać takie rzeczy jak Grabarz z jego punktu widzenia. Kilka osób rozpoczęło dyskusję, pojawił się Grabarz i doszukuje się wszędzie teorii spiskowych - według mnie zbyt intensywnie. Nie twierdzę, że nie ma racji - być może jest ziarenko prawdy w tym co pisze. Jednak jakby wypowiedzi nie sformułować zawsze będzie jakieś ''ale'', bo Nauczyciela wpisuje się po Barmance itd. Co ciekawe od momentu kiedy wspomniałem o Fryzjerce mam wrażenie, że znalazłem się na celu Grabarza? Czyżby jakaś mafijna kooperacja?

Panie Polityku - dobre chęci jak najbardziej ale w umiarkowanym stopniu...

Offline

 

#53 2013-01-03 20:05:07

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Barmanka napisał:

A dlaczego według Ciebie ma się mnie czepiać, powiedziałam wprost co myślę i podałam argumenty dlaczego tak uważam.

Bo do tej pory Grabarz skrytykował wypowiedź prawię każdego. Szuka wszędzie zwady, nawet u osób które go o nic nie podejrzewają

Offline

 

#54 2013-01-03 20:10:06

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

No to już o to musisz spytać samego zainteresowanego.

Offline

 

#55 2013-01-03 20:13:39

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Barmanka napisał:

No to już o to musisz spytać samego zainteresowanego.

Droga Barmanko, jakbyś nie zauważyła to już to zrobiłam. Czytaj, trochę uważniej forum i dopiero dokonuj osądów graczy.

Offline

 

#56 2013-01-03 20:14:43

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

To się mylisz Lekarzu. Nicki są po to, żebyśmy nie wiedzieli kto jest kim w "realu", a w związku z tym nie oceniali niczego pod tym kątem. Dzięki temu gra jest zupełnie oderwana od rzeczywistości, a jak to wyjaśnił mi też Mistrz Gry - daje równe szanse wszystkim osobom, bo nie każdy się tu zna. Masz rację z jednym - to daje pewne pole do rozkręcenia gry, ale nie rób ludziom wody z mózgu i nie pisz, że te pierwsze podejrzenia to są jakieś porządne typy. A Ty jeszcze tutaj opowiadasz, że nicki są po to, żeby ARGUMENTOWAĆ swoje przypuszczenia. Nie, nie są. Ja do tego podchodzę tak - czytam te pierwsze posty z przypuszczeniami, ale akurat typy olewam. Staram się coś odnaleźć "między wierszami". Teraz już każdy coś napisał, także liczę, że przestanę tu widzieć jakieś teorie związane z nickami.

A teraz moja faworytka:

Nauczycielka napisał:

Grabarzu, nie pisałam o swoich przemyśleniach, gdyż nie należę do tak odważnych osób jak Barmanka..., trochę się bałam wypowiadać o swoich podejrzeniach jako pierwsza na tym forum..., zresztą jak większość osób. Zrobił to jedynie Lekarz i od razu na niego naskoczyłeś. Czemu nie czepiasz się Barmanki ??

Czyli kłamałaś, bo twierdziłaś, że nic nie wiesz. Teraz mówisz, że się bałaś. Brawo. Kłamiesz po raz drugi pisząc, że Lekarz podał przypuszczenia jako pierwszy. Każdy może sprawdzić, że tak nie było. Wprawdzie to były typy z kosmosu, no ale fakt jest faktem. Jako pierwszy "normalne" typy podałem ja. A Barmanka zdobyła mój minimalny kredyt zaufania tym, że napisała jako pierwsza. Mafia przeważnie tak nie robi, dlatego na razie skupiam się na innych, w końcu nawet w przypadku przynależności Barmanki do mafii zostałoby jeszcze dwóch innych mafiozów do odstrzału.

Nauczycielka napisał:

Szuka wszędzie zwady, nawet u osób które go o nic nie podejrzewają

Ha ha, dobre. Czyli co, jeśli ktoś mnie nie podejrzewa, to ja też nie powinienem go podejrzewać? Większej głupoty dawno nie słyszałem. W takim razie dyskutuję tylko z Lekarzem, bo jedynie on coś tam próbuje sugerować na mój temat.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-03 20:16:37)

Offline

 

#57 2013-01-03 20:19:16

 Księgowa

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

A pan adwokat czyzby zamilkł :> ?? Czyzby ciezki dzien mial ?

Offline

 

#58 2013-01-03 20:25:03

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

O Adwokacie pamiętamy, spokojnie. Za to Pani jeszcze NIC od siebie nie dała, także może pora skupić się na sobie? Czekamy niecierpliwie i liczymy na tzw. "kreatywną księgowość"

Offline

 

#59 2013-01-03 20:31:38

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Czytam, czytam i aż mną rzuca.
Grabarzu chyba nie rozumiesz tych słów: "Czego się jednak spodziewać po "Grabarzu". Jak nie pokażesz takiemu palcem, i nie powiesz tu masz kopać, to przekopie cały cmentarz. Efekt? Cmentarz przekopany, ale pochować nadal nie ma gdzie." a więc tłumaczę. Napisałeś wcześniej że przeczytałeś wszystkie posty i nie znalazłeś kłamstwa, moim celem było nadać słowu kopać znaczenia szukać, a słowu cmentarz znaczenie forum, słowom miejsce pochówku znaczenie kłamstwo. Zatem przekopałeś(przeczytałeś) cmentarz(forum) nie wykopałeś miejsca pochówku(nie znalazłeś kłamstwa).
Mam nadzieję że teraz już rozumiesz. Gdybyś nazywał się XYZ ubrałbym to w inne słowa.
Teraz wytłumaczę Ci kto kłamał i w którym miejscu. Zauważyłem że samego cytatu nie potrafiłeś wyciągnąć wniosku. Ogrodnik napisał w pierwszym poście że właśnie skończył pielenie ogródka. Zważając na porę roku, kłamał, ponieważ nikt teraz nie pieli w ogródku. Chyba że jest niespełna rozumu.

Offline

 

#60 2013-01-03 20:35:37

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Sens słów doskonale zrozumiałem, nie martw się.

A to "kłamstwo" mogę skomentować tylko wybuchem śmiechu. Człowieku, piszesz jakieś piękne przenośnie, chrzanisz coś o sokratejskich ironiach i światłych ludziach, wydaje się, że masz IQ wyższe od Dody, a nie skumałeś oczywistego faktu, że w tej grze jesteśmy tak jakby w "alternatywnej rzeczywistości"?

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-03 20:37:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikiekoty.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.eusiowy.pun.pl