#1 2013-01-01 18:17:30

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

MAFIA - edycja czwarta

Zaczynamy!

I. Lista uczestników:
Adwokat
Barmanka
Fryzjerka
Grabarz
Księgowa
Lekarz
Leśniczy
Listonosz
Nauczycielka
Ogrodnik
Polityk

Wyżej wymienieni uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy:
MAFIA - 3 osoby
MIASTO - 8 osób
Spośród MIASTA trzy osoby mają dodatkowe funkcje:
Detektyw - po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"
Ksiądz - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz nie może modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę
Zbawiciel - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba nawet jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym


II. Nagrody i odznaczenia


1) Obowiązuje wpisanie minimum 4 postów w każdej dyskusji (rundzie). Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy trzech - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry.

III. Uwagi

1) Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania.
2) Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).
3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.
Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - odpada osoba z mniejszą ilością postów w grze. Więc zachęcam do dużej aktywności.
4) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców (nie od mordu Mafii).

Powodzenia!

Offline

 

#2 2013-01-02 18:07:15

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja czwarta

Miasteczko położone gdzieś w odległym zakątku Polski żyło swoim życiem. Nic się tam nie działo, wszyscy się znali, wszyscy byli dla siebie mili. Panowała wszechobecna, sielska atmosfera, wśród której szczęśliwie dorastały dzieci, starzeli się emeryci. W mieście tym od 4 lat nie była potrzebna nawet najmniejsza ingerencja policji. Jednak pewnego dnia wszystko zostało zakłócone. Pewnej nocy miasteczkiem wstrząsnęła informacja o śmierci burmistrza... Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym miasteczkiem?

Dyskutujemy i najpóźniej do 5 stycznia, godz. 20:00 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej wiadomości!

Gracze:
Adwokat
Barmanka
Fryzjerka
Grabarz
Księgowa
Lekarz
Leśniczy
Listonosz
Nauczycielka
Ogrodnik
Polityk

Wśród nich 3 należą do MAFII, a 8 do MIASTA.

Offline

 

#3 2013-01-02 18:11:50

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Skoro ktoś musi zacząć to niech to będę ja. Ma ktoś jakieś propozycje odnośnie tego kto może być w mafii?

Offline

 

#4 2013-01-02 18:18:54

 Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam. Nie można wierzyć Politykom. Są zakłamani i prowadzą lewe interesy.

Offline

 

#5 2013-01-02 18:24:03

 Ogrodnik

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

No nareszcie, skończyłem plewienie w ogródku . Witam wszystkich użytkowników.

Offline

 

#6 2013-01-02 18:27:33

 Ogrodnik

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Ja bym osobiście zastanowił się nad księgowymi. Podobno często kłamią w rozliczeniach podatkowych....tak samo zresztą jak politycy....

Offline

 

#7 2013-01-02 18:30:49

 Fryzjerka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam wszystkich! Pewnie że mam już jakieś typy, ale jeszcze nie zdradzę

Offline

 

#8 2013-01-02 18:39:18

 Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Dzień Dobry Wieczór!
Ja w swoich typach obstawiałbym Adwokata. Złotousty mówca potrafi się dobrze kamuflować i z łatwością idzie mu wymyślać śmiałe tezy i argumenty, które mają wodzić za nos i odwracać uwagę od jego osoby...

Offline

 

#9 2013-01-02 19:32:25

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Zastanawiam się nad lekarzem. Wiecie jak to jest z lekarzami tylko czekają, aż ktoś im da łapówkę. Może teraz też czeka, aż ktoś zapłaci, żeby go nie uśmiercić...

Offline

 

#10 2013-01-02 20:03:12

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam wszystkich szanownych mieszkańców naszego wspaniałego miasta. Ja jeszcze nie mam swoich typów, aczkolwiek jedno co zdążyłem zauważyć to to, że już jeden za naszych mieszkańców kłamie. Ciekaw jestem czy ktoś to już zauważył, a może sama osoba się przyzna.

Offline

 

#11 2013-01-02 20:38:21

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam wszystkich! Dziś miałem pełne ręce roboty - musiałem wykopać dół dla naszego (już byłego) burmistrza. Po ulicach krążą plotki o mafii zbliżającej się do miasta, także szykuje mi się duuużo pracy. Dzięki swojej roli mogę być bardzo przydatny dla miasta (ktoś w końcu musi kopać te doły), dlatego liczę, iż nie pozbędziecie się mnie zbyt pochopnie (tzn. szybko)

Na ten moment Leśniczy = mafia. Albo gościu wykładasz kawę na ławę i wskazujesz gdzie kto kłamał (wtedy zachowujesz się tak jak porządny miastowy chcący wytropić przestępców), albo siedzisz cicho. A tak to gadasz "wiem, ale nie powiem, sami się domyślcie", czym wprowadzasz tylko zamęt i od razu kierujesz podejrzenia na wszystkie osoby, które do tej pory się wypowiedziały. Bardzo sprytne posunięcie. Jeśli jesteś miastowym i masz taki trop (a na tym etapie gry złapanie kogoś na kłamstwie to świetna poszlaka), to opisz wszystko jak należy i tym samym zmuś kogoś do wyjaśnień.

Mój drugi typ - ogrodnik. Sprytnie już na samym starcie gry dodał dwa obowiązkowe posty i pewnie teraz planuje milczeć i się nie wychylać, czyli grać tzw. "cichego mafioza".

Trzeci typ - barmanka. Szybko dodała pierwszego posta, nie wysunęła żadnej tezy tylko rzuciła "dawajcie swoje propozycje" i teraz czeka na rozwój wypadków.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-02 20:47:01)

Offline

 

#12 2013-01-02 21:04:46

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Drogi Grabarzu, jestem zdania, że skoro każdy posiada rozum to także powinien z owego korzystać. Jeśli Mieszkańcy sami nie nauczą się myśleć i widzieć tego drugiego dna, to jesteśmy straceni już na samym początku.

Offline

 

#13 2013-01-02 22:21:29

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam wszystkich widzę, że na naszym forum rozpoczęła się już dyskusja. Uważam, że za wcześnie jest rzucać na kogokolwiek jakieś podejrzenia ponieważ jeszcze nie wszyscy uczestnicy mieli okazje żeby się wypowiedzieć. Czekam na dalsze komentarze, wtedy podam moje przypuszczenia kto może być członkiem mafii.

Offline

 

#14 2013-01-02 22:37:02

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Leśniczy napisał:

Drogi Grabarzu, jestem zdania, że skoro każdy posiada rozum to także powinien z owego korzystać. Jeśli Mieszkańcy sami nie nauczą się myśleć i widzieć tego drugiego dna, to jesteśmy straceni już na samym początku.

Coraz bardziej się pogrążasz. Powiem tak - jeśli ktoś na starcie by kłamał, to byłby praktycznie pewny typ na mafię, bo po co zwykli miastowi mieliby zaczynać grę od kłamstwa? Ale Ty nam tego nie powiesz, bo... każdy ma na to wpaść sam. Na cholerę w takim razie jest ta cała dyskusja, skoro wg Ciebie każdy ma się wszystkiego domyślać sam? Miasto ma współpracować i sobie pomagać, tylko tak mamy szansę pokonać mafię, po to w końcu jest ten cały czas na dyskusję, a Twoja postawa jest w tej chwili zaprzeczeniem roli miastowego. Ty tak naprawdę twierdzisz, że wyłapałeś mafiozę, ale nam nie powiesz, bo mamy własny rozum.

Tak, ja też mam rozum, więc o ile nie wydarzy się nic ciekawszego, to już wiem na kogo oddam swój głos.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2013-01-02 22:38:50)

Offline

 

#15 2013-01-02 23:13:07

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Grabarz napisał:

Coraz bardziej się pogrążasz. Powiem tak - jeśli ktoś na starcie by kłamał, to byłby praktycznie pewny typ na mafię, bo po co zwykli miastowi mieliby zaczynać grę od kłamstwa? Ale Ty nam tego nie powiesz, bo... każdy ma na to wpaść sam. Na cholerę w takim razie jest ta cała dyskusja, skoro wg Ciebie każdy ma się wszystkiego domyślać sam? Miasto ma współpracować i sobie pomagać, tylko tak mamy szansę pokonać mafię, po to w końcu jest ten cały czas na dyskusję, a Twoja postawa jest w tej chwili zaprzeczeniem roli miastowego. Ty tak naprawdę twierdzisz, że wyłapałeś mafiozę, ale nam nie powiesz, bo mamy własny rozum.

Tak, ja też mam rozum, więc o ile nie wydarzy się nic ciekawszego, to już wiem na kogo oddam swój głos.

Z jednym się z Tobą zgodzę Grabarzu, masz rozum. Pytanie jednak brzmi, czy umiesz z niego korzystać?
W żadnym miejscu nie napisałem że wiem kto jest w mafii, a jedynie napisałem że ktoś skłamał. Uważny mieszkaniec miasta zastanowiłby się kto to zrobił i przeczytałby poprzednie posty.

Offline

 

#16 2013-01-02 23:25:18

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Oczywiście, nie napisałeś, że wiesz kto jest w mafii, ale ja to w swoim poście wyjaśniłem. Kłamstwo na takim etapie może być praktycznie wyłącznie konsekwencją bycia w mafii i każdy to z pewnością wie.

Jako uważny mieszkaniec miasta przeczytałem poprzednie posty i się zastanowiłem. Tak, ktoś skłamał - podejrzewam, że byłeś to Ty, gdy napisałeś, że któryś z innych graczy minął się z prawdą.

Nie wiem po co ciągniesz te gierki. Jeśli jesteś miastowym, to apeluję, żebyś podzielił się swoją tajemną wiedzą z innymi, aby także mogli ocenić to, co Ty niby zauważyłeś. Jeśli zależy Ci na zwycięstwie miasta, to lepiej zrób to, o co Cię proszę, bo w przeciwnym wypadku aż prosisz się o głosowanie na siebie i w końcu spowodujesz, że w głosowaniu poleci niewinna osoba. Jeśli tego nie zrobisz, a nie jesteś w mafii, to będziesz chyba najdziwniejszym miastowym w historii tej gry.

Choice is yours...

Offline

 

#17 2013-01-02 23:31:40

 Adwokat

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam serdecznie. Po ciężkim dniu pracy co człowiek widzi, że jeszcze nie zdążył się obejrzeć a już jakieś insynuacje pod jego kątem. Służba zdrowia w tym kraju jest chora, łącznie z lekarzami. A tak poważnie to chyba za wcześnie rzucać osądy, choć po przeczytaniu jakieś typy mam. Mam nadzieję, że tym razem miasto zwycięży.

Ja z osądami jeszcze się wstrzymam. A na razie radzę się pilnować, żeby ktoś nas nie odstrzelił.

Offline

 

#18 2013-01-02 23:41:40

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

God, what a man?
Czego się jednak spodziewać po "Grabarzu". Jak nie pokażesz takiemu palcem, i nie powiesz tu masz kopać, to przekopie cały cmentarz. Efekt? Cmentarz przekopany, ale pochować nadal nie ma gdzie.
Koniec mojej dyskusji z Grabarzem.
Może ktoś w końcu też zauważy że coś w jednym poście jest nie tak.

Ostatnio edytowany przez Leśniczy (2013-01-02 23:44:03)

Offline

 

#19 2013-01-02 23:59:52

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Daruj sobie kiepskie ironie i żarty na temat pseudonimów w grze, bo równie dobrze mógłbym grać jako "xyz" i ciekawe jak wtedy próbowałbyś odwrócić uwagę od swojej dziwnej gry. Z nazwisk to się śmieją dzieci w podstawówce.

What a man? Przecież na tym polega ta gra. Na szukaniu nieścisłości w wypowiedziach oraz (w późniejszym etapie) analizowaniu głosowań. Ty na razie albo jesteś miastowym zbierającym materiał do planowanego przez siebie poradnika pt. "Jak nie grać w roli miastowego - rady dla początkujących", albo jesteś w mafii, walnąłeś babola na początku gry i teraz zasłaniasz się jakimiś historyjkami z łopatą w tle. Zresztą, co z Ciebie byłby za miastowy, który w obliczu ataku zamiast oczyścić się z zarzutów, to opowiada bajki na dobranoc?

Nie chcesz już dyskutować to nie, proszę bardzo. Niech inni ocenią, ja już powiedziałem wystarczająco na ten temat

Offline

 

#20 2013-01-03 00:07:50

 Ogrodnik

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

A oto i mój trzeci post, aby mnie nie oczerniano w oczach mieszkańców. Mam już swoje lata i życie mnie dużo nauczyło. Mam nadzieję że zrozumiesz moje słowa. A teraz przepraszam, muszę wrócić do moich hiacynt.

Offline

 

#21 2013-01-03 00:24:08

 Leśniczy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Grabarz napisał:

Daruj sobie kiepskie ironie i żarty na temat pseudonimów w grze, bo równie dobrze mógłbym grać jako "xyz" i ciekawe jak wtedy próbowałbyś odwrócić uwagę od swojej dziwnej gry. Z nazwisk to się śmieją dzieci w podstawówce.

To nie był żarcik na temat Twojego pseudonimu.
Brawo dla Ciebie za to, że wiesz co to ironia, ale czy wiesz to co to sokratejska ironia?

Jestem zmuszony przez Grabarza napisać w którym miejscu widzę nieścisłości.

Ogrodnik napisał:

No nareszcie, skończyłem plewienie w ogródku . Witam wszystkich użytkowników.

Wystarczy trochę uwagi w tym co się czyta. Nie wszystkim jednak przychodzi to łatwo, niektórym w ogóle nie przychodzi. Teraz już wiem, że na Grabarzu nie możemy polegać. Czy jest w mafii? Tego nie wiem. Wiem tylko że ludzie światli, jeśli nie są czegoś pewni, szukają autorytetów i potwierdzenia swoich tez. Nie idą nigdy w zaparte.

Czuję się także w obowiązku poinformować innych obywateli że w Piatek i w Sobotę mogę nie mieć dostępu do forum. Wyjeżdżam na dwa dni (każdy fachowiec potrzebuje ciągle się kształcić). Będę musiał postanowić teraz na kogo zagłosuję, a jeśli uda mi się dotrzeć do forum na wyjeździe to z pewnością zweryfikuje swój wybór.

Offline

 

#22 2013-01-03 00:35:33

 Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Witam wszystkich (tych 'dobrych' i tych 'niedobrych' ). Na początku gry nie podaję swoich typów,bo uważam,że na obecnym etapie materiału do analizy i danych jest jeszcze zbyt mało. Dobry polityk potrafi zabierać głos kiedy trzeba. Wydaje mi się,że nie ma sensu wyolbrzymiać niektórych wypowiedzi,ale z drugiej strony w końcu każdy ma prawo do własnych obserwacji i podejrzeń. Mam nadzieję,że prawo i sprawiedliwość zatryumfuje i miasto wyjdzie obronną ręką z potyczki z mafią. Służę Wam swoją wiedzą i ewentualnymi wpływami przy wytropieniu 'czarnych owiec'. Powodzenia!

Offline

 

#23 2013-01-03 01:14:17

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Oj panie leśniczy, nadal próbuje pan być na siłę mądry i błyskotliwy, a chęci realnej pomocy miastu jak nie było, tak nie ma. Próbujesz tylko sugerować, że kiepsko u mnie z myśleniem, ale w mafii to nie wiadomo czy jestem, w sumie nic nie wiesz, nie analizujesz, rzucasz cytatem a nie wyciągasz żadnych wniosków itd. Ja przynajmniej szukam mafii, a żeby coś wyciągnąć, to czasem trzeba kogoś przycisnąć, wywołać do tablicy i sprowokować, co właśnie robię, bo niby jak inaczej mamy się czegoś dowiedzieć? Za to Ty się skupiasz na dyskredytowaniu mnie. Powodzenia w dalszej rozgrywce panie leśniczy, choć z takim stylem bardziej zaszkodzisz, niż pomożesz miastu, nawet jeśli nie jesteś w mafii.

Polityk napisał:

[...] Mam nadzieję,że prawo i sprawiedliwość zatryumfuje [...]

Politykiem jest Jarosław Kaczyński.

Z innej beczki - jedyną osobą, która jeszcze nic nie napisała, jest księgowa. Warto się jej przyjrzeć w dalszej rozgrywce, bo tak jak już chyba wspomniałem, zazwyczaj ktoś w tej grze jest takim "cichym mafiozą".

Offline

 

#24 2013-01-03 01:29:40

 Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Grabarz napisał:

[...] Politykiem jest Jarosław Kaczyński. [...]

Tak,to ja .

Ostatnio edytowany przez Polityk (2013-01-03 01:32:41)

Offline

 

#25 2013-01-03 12:42:10

 Księgowa

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Grabarz napisał:

Z innej beczki - jedyną osobą, która jeszcze nic nie napisała, jest księgowa. Warto się jej przyjrzeć w dalszej rozgrywce, bo tak jak już chyba wspomniałem, zazwyczaj ktoś w tej grze jest takim "cichym mafiozą".

Cicha mafioza to ja na pewno nie jestem nawet sobie to wypraszam mialam bardzo ciezki i zarazem udany dzien i nie mialam jak tu sie odezwac i jeszcze mnie tu grabarz oskarża jak nie wiesz to tak nie mow

Offline

 

#26 2013-01-03 13:17:07

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja czwarta

OGŁOSZENIE

W związku z tym, że zaczęliśmy grę dzień wcześniej niż planowaliśmy i dyskusja nawet sprawnie idzie to głosujemy do 4 stycznia (piątek) do godz. 20:00.

Zachęcam mimo wszystko do większego zaangażowania w grę osoby, które mało piszą. W kolejnej rundzie zwiększymy liczbę obowiązkowych postów do 4.

Pozdrawiam wszystkich grających!

Offline

 

#27 2013-01-03 13:37:34

 Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Nie wiem jak Księgowa to zrobiła, ale mnie przekonała Przynajmniej na razie. W związku z tym moim typem na cichego mafiozę stała się osoba, która wypowiedziała się jako druga od końca - Adwokat. Spójrzcie na jego post:

Po ciężkim dniu pracy co człowiek widzi, że jeszcze nie zdążył się obejrzeć a już jakieś insynuacje pod jego kątem.

No tak, jak ktoś ośmielił się w ogóle Cię podejrzewać, prawda?

A tak poważnie to chyba za wcześnie rzucać osądy, choć po przeczytaniu jakieś typy mam.

Po raz kolejny mój ulubiony styl gry - "coś wiem, ale nie powiem".

Mam nadzieję, że tym razem miasto zwycięży.

Taki luźny tekst, który ma nam sugerować, że Adwokat jest miastowym.

Ja z osądami jeszcze się wstrzymam. A na razie radzę się pilnować, żeby ktoś nas nie odstrzelił.

I znowu - wiem, ale nie powiem, wstrzymam się, innym też radzę się nie wychylać. Czyli co, nie wychylamy się, nie wysuwamy oskarżeń, a potem głosujemy na chybił-trafił, tak? Oczywiście mafii w to graj, bo oni mają 3 głosy i przy rozproszeniu typów miastowych mogą łatwo wyeliminować, kogo tylko zechcą.

Każdy już się wypowiedział i wiemy coraz więcej. Teraz liczę przede wszystkim na jedną osobę:
http://cdn17.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/152101/rutkowski_super_star_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Detektywie, działaj.

Offline

 

#28 2013-01-03 17:12:33

 Barmanka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Drogi listonoszu, odezwałeś się na samym początku gry, teraz milczysz, zdradź nam co jest tego powodem i jakie są twoje przypuszczenie odnośnie członków mafii?

Ostatnio edytowany przez Barmanka (2013-01-03 17:21:52)

Offline

 

#29 2013-01-03 17:52:38

 Nauczycielka

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Widzę, że na naszym forum zawrzało , ale póki co nikt nie piszę otwarcie kto może być członkiem mafii. Proponuje abyśmy powoli podawali swoje przypuszczenia oraz ich powody.

Offline

 

#30 2013-01-03 17:55:26

 Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja czwarta

Poza Adwokatem, o którym już wspominałem podejrzewam jeszcze Fryzjerkę - jej post był bardzo króciutki, właściwie nic nie wnoszący i nie zwracający na siebie uwagi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eusiowy.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.mibm2006.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl