#61 2013-01-13 15:40:19

Filozof

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Hm, Sekretarko, w innych okolicznościach podziękowałbym za dobre słowo i liczyłbym na podobne oddanie głosów dziś wieczorem, ale pomimo lekkiego dystansu do wypowiedzi Aktorki czuję, że rzuciła dobre światło na sprawę i poniekąd wskazuje Ciebie. Typów na dzisiejsze głosowanie nie zmienię, ale kto wie, co będzie dalej, o ile będzie mi to w ogóle możliwe. Idąc dalej tropem Aktorki ze zdaniem: "To może być Sekretarka", to może - podobnie jak Pisarz - chcesz mieć tutaj mały sojusz. Tylko po co?
Choć właściwie Aktorka podejrzewa też mnie, więc to chyba nie najlepsza droga interpretacji i działania.

Offline

 

#62 2013-01-13 15:54:01

Kucharz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Dziennikarka napisał:

Kelnerka nie zalogowała się wczoraj w ogóle i to również stało się powodem podejrzeń niektórych graczy,
także wniosek z tego taki, że czegokolwiek się nie zrobi i tak będzie się obiektem podejrzeń.

To chyba normalne, że miastowi szukają jakiegokolwiek punktu zaczepienia, bo od czegoś zacząć trzeba, a twoje niezrozumienie jest dla mnie podejrzane. Wysuwasz się na moją faworytkę.

Offline

 

#63 2013-01-13 16:19:03

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Pisarz napisał:

Kelnerka napisał:

Zauważyłam, że zaczął teraz stosować taktykę Nurka w swoich wypowiedziach.

Nie zacząłem stosować taktyki Nurka,tylko jeżeli pojawił się jakiś 'materiał' (post Aktorki),który wzbudził moje zainteresowanie,postanowiłem go skomentować. To wszystko. Pragnę jeszcze nadmienić,że z kolei Ty,mimo tych pięćdziesięciu postów,które jak twierdzisz 'wnikliwie' przeczytałaś,nie dopatrzyłaś się jeszcze niczego ciekawego,poza wziętym z kosmosu podejrzeniem pod adresem mojej skromnej osoby.
.

A czego " jeszcze" ciekawego miałam się dopatrzeć ?? Po przeczytaniu tego co jest do tej pory, Twoja osoba wydał mi się trochę podejrzana . Na tym etapie gry, każdy może kogoś podejrzewać , tak samo Ty mnie jak ja Ciebie. Uważam, że mam do tego prawo. Twoje wypowiedzi Pisarzu wydały mi się trochę dziwne stąd moje podejrzenia, innym podejrzane wydaje się moja wczorajsza nieobecność , jeszcze natomiast innym, to kto był zalogowany przed rozpoczęciem gry. Jesteśmy przed pierwszym głosowaniem i każdy ma prawo podejrzewać każdego, cokolwiek by nie zrobił.

Offline

 

#64 2013-01-13 16:43:51

Matematyczka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Sekretarka napisał:

Kucharzu , otoz iz bylam nie bylam przez ten czas obecna mialam prywatne sprawy zawodowe i nie moglam byc na ta chwile z Wami ;/

Aktorko twoj post niezle mnie zachartowal ;p to ze ja sie aby przywitalam i cisza nagla sama juz wiesz dlaczego tak samo bym Ci napisala odpowiedz jak do kucharza ;p Podejrzewam Ciebie , ze jestes w mafii iz ciagle sie czegos czepiasz i zarazem obraniasz tancerze ;p Podejrzam lekkie podejrzenia mam co do Was ;p

Droga sekretarko, mam do Ciebie takie małe pytanie: Czy ty dzisiaj piłaś jakiś alkohol? Twoje wypowiedzi są bardzo dziwne i nic z nich nie można zrozumieć Na przykład nie wiem w końcu, czy byłaś, czy nie byłaś przez ten czas obecna. Zastanawia mnie też jakie to mogą być prywatne sprawy zawodowe, bo zawsze myślałam, że są albo jedne, albo drugie. Jeśli możesz to wytłumacz mi też, co to znaczy, że podejrzasz lekkie podejrzenia. Czekam z utęsknieniem na twoją odpowiedź.

Offline

 

#65 2013-01-13 16:59:48

Sekretarka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Matematyczka napisał:

Sekretarka napisał:

Kucharzu , otoz iz bylam nie bylam przez ten czas obecna mialam prywatne sprawy zawodowe i nie moglam byc na ta chwile z Wami ;/

Aktorko twoj post niezle mnie zachartowal ;p to ze ja sie aby przywitalam i cisza nagla sama juz wiesz dlaczego tak samo bym Ci napisala odpowiedz jak do kucharza ;p Podejrzewam Ciebie , ze jestes w mafii iz ciagle sie czegos czepiasz i zarazem obraniasz tancerze ;p Podejrzam lekkie podejrzenia mam co do Was ;p

Droga sekretarko, mam do Ciebie takie małe pytanie: Czy ty dzisiaj piłaś jakiś alkohol? Twoje wypowiedzi są bardzo dziwne i nic z nich nie można zrozumieć Na przykład nie wiem w końcu, czy byłaś, czy nie byłaś przez ten czas obecna. Zastanawia mnie też jakie to mogą być prywatne sprawy zawodowe, bo zawsze myślałam, że są albo jedne, albo drugie. Jeśli możesz to wytłumacz mi też, co to znaczy, że podejrzasz lekkie podejrzenia. Czekam z utęsknieniem na twoją odpowiedź.

Matematyczko
Nie pilam nic , i nie podejrzewaj mnie o takie cos ;PBo ja bym pila to bym nawet liter nie widziala czemu az tak uwazasz ze moje wypowiedzi sa dziwne ? nie bylam obecna przez ten czas , chodzi mi o to ze mam lekkie podejrzenia do tych osoby ze moga byc w mafii

Offline

 

#66 2013-01-13 17:18:48

Matematyczka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Szkoda, że nie jesteś pijana, bo przez to zaczęłam cię podejrzewać. Twoje wypowiedzi są dla mnie dziwne, ponieważ robisz bardzo dużo błędów i piszesz bardzo nielogicznie. Może to taka taktyka mafii. Każdy będzie myślał, że nie możliwe, żeby ktoś taki należał do mafii, ale kto wie. Już w poprzedniej edycji jedna taka osoba do mafii należała, więc czemu w tej ma nie przyjąć tej samej taktyki, skoro w tamtej się sprawdziła. Stałaś się moim drugim typem na dzisiejsze głosowanie. Pierwszy to oczywiście nurek i pisałam już, dlaczego tak myślę. Kogo wybiorę to się jeszcze zastanowię. Zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

Offline

 

#67 2013-01-13 17:31:50

Filozof

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Kwestia tego, ile jest kreacją, a ile czyjeś prawdziwe oblicze. Właściwie czemu nie - ktoś pisze nielogicznie, może i z błędami, to mimo wszystko nie rzuca się tak w oczy jak jakiś total-olewacz czy ktoś, kto udaje, że nie zauważa oskarżenia w swoją stronę i zbywa tanio temat.

Offline

 

#68 2013-01-13 17:36:16

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja piąta

Przypominam, że zostały niecałe 2 godziny do końca głosowania.

UWAGA!
Dzisiejsze ogłoszenie wyników głosowania może się nieznacznie opóźnić, także proszę o cierpliwość. Oczywiście postaram się wyrobić na czas, ale w razie czego to uprzedzam o takiej ewentualności.

Offline

 

#69 2013-01-13 17:39:46

Aktorka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Postanowiłam, że dziś oddam głos na jednego z cichych podejrzanych, bo już się nauczyłam, że głosowanie na tych którzy dużo mówią może okazać się zgubne. Co nie zmienia faktu że nadal obserwuje tych aktywnych. Więc Filozofie nie rozluźniaj się, bo nadal jesteś pod baczną obserwacją.

Offline

 

#70 2013-01-13 18:17:59

Nurek

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Witam ponownie wszystkich uczestników. Zbliża się głosowanie, więc trzeba będzie podjąć decyzję. Postanowiłem, że będę sobie wszystko notował, aby być na bieżąco w analizowaniu wszystkich zachowań. Przedstawię Wam opisy trzech osób, które są dla mnie w czołówce podejrzanych. Może komuś się to przyda.

Na pierwszym miejscu wśród podejrzanych jest:
Kelnerka - kobieta, która unika jak ognia przedstawienia jakichkolwiek wniosków ze swojej obserwacji mimo, że inny do tego czasu zdążyli już obsmarować połowę uczestników. Dość podejrzane. Jako argument podaje coś w stylu - ,,no co chcecie? napisałam posta na przywitanie i chyba wystarczy, przecież sama sobie odpowiadać nie będę''. Pisała, że na nadrobienie strat ma całą niedzielę, ale zbliża się głosowanie, a jakoś tego nie zdążyliśmy zauważyć. Jedyne co wywnioskowała to to, że ,,Pisarz stosuje taktykę Nurka'' - do tej pory nie zrozumiałem o co jej chodzi. Coś mi tu trochę nie gra, ale zobaczymy co będzie pisała dalej. Jeśli jest niewinna - niewiele tracimy głosując na nią, bo jako miastowy najmniej nam pomaga.

Kto ją broni: nikt
Kto ją atakuje: kilka osób, ale delikatnie, więc na razie ich nie uwzględniam
Kogo broni: nikogo
Kogo atakuje: Pisarza

Prawdopodobnie na nią oddam swój głos.

Drugie miejsce na liście moich podejrzanych zajmuje:
Dziennikarka - w poście na przywitanie napisała, że dzisiaj wszystko przemyśli i postara się wyciągnąć jakieś wnioski. Nic się nie pojawiło! Nic! Może przed głosowaniem jeszcze się odezwie.

Kto ją broni: ja (hehe, poparcie w jednym zdaniu)
Kto ją atakuje: Filozof, Kucharz,
Kogo broni: nikogo
Kogo atakuje: nikogo


Na trzecim miejscu wśród podejrzanych jest:
Matematyczka - uczepiła się mnie za to, że napisałem pierwszego posta w grze. Tak sobie myślę, że to może należeć do mafii. Bo w sumie mogła sobie pomyśleć przed grą ,,Zaczekam na pierwszego posta, a potem napiszę, że ta osoba zastosowała taktykę Barmanki z poprzedniej edycji. Zobaczę jak się będzie tłumaczył.'' W sumie dobry pomysł i plan Matematyczki. I właśnie cenię sobie takich graczy (o ile jest miastowym), którzy coś planują, a nie grają jak dwie panie, które wymieniłem wyżej. Jeśli Matematyczka jest w mafii to niezbyt rozsądne zagranie przyczepić się do mnie, bo będzie pod moją stałą obserwacją. Prowadzi dość dziwna dyskusję w Filozofem. Dopiero na trzecim miejscu na liście moich podejrzanych, ponieważ poza jej planem, o którym wspomniałem wygląda na porządną obywatelkę naszego miasta.


Kto ją broni: nikt, ale Pilot i Muzyk doczepili się do jej pytania skierowanego do Tancerza
Kto ją atakuje:  nikt
Kogo broni: nikogo
Kogo atakuje: Tancerza, Sekretarkę, trochę Pilota - za to, że powiedział, że idzie spać, a nie poszedł


Jeśli zdarzyła mi się jakaś pomyłka to mnie poprawcie. Uciekam pod wodę.

Ostatnio edytowany przez Nurek (2013-01-16 17:57:30)

Offline

 

#71 2013-01-13 18:37:15

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Już jedna osoba w tej edycji zauważyła, że Nurek gra podobnie do Grabarza. Nie pamiętam kto to był, ale mniejsza o to. Uczestnicy 4 edycji wiedzą do czego doprowadziła taktyka Grabarza. Ok Nurku skoro jesteś przeciwko mnie, proszę bardzo, nie zabronię Ci tego i wiem, że nie przekonam Cię do swojej osoby. Powiem szczerze, że nie jestem w mafii i eliminując mnie z gry popełnicie błąd. Nie rozumiem też trochę rozumowania Nurka, który chcę mnie wyeliminować tylko dlatego, że do tej pory nie podałam jakiś konkretnych wniosków, ale nie jestem jedyną osobą która tego nie zrobiła. Czyli Nurku uważasz, że lepiej jest wyeliminować mnie ( niewinną osobę ) niż skupić się na wykryciu mafii ?? Brawo

Offline

 

#72 2013-01-13 18:43:15

Nurek

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Kelnerka napisał:

[...] Powiem szczerze, że nie jestem w mafii [...]

Takiego cytatu w tej grze chyba jeszcze nie było Powiedz mi w takim razie co robisz w tej grze? Skoro nie chcesz nam podać żadnych wniosków itp.? A jedyne co jesteś w stanie z siebie wydusić to to, że nie rozumiesz moich oskarżeń, bo przecież jesteś podobno niewinna. Może i jesteś, trudno powiedzieć po takiej grze. Ale na porządnego miastowego to Ty nie wyglądasz.

Offline

 

#73 2013-01-13 18:56:12

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Nurek napisał:

Kelnerka napisał:

[...] Powiem szczerze, że nie jestem w mafii [...]

Takiego cytatu w tej grze chyba jeszcze nie było Powiedz mi w takim razie co robisz w tej grze? Skoro nie chcesz nam podać żadnych wniosków itp.? A jedyne co jesteś w stanie z siebie wydusić to to, że nie rozumiesz moich oskarżeń, bo przecież jesteś podobno niewinna. Może i jesteś, trudno powiedzieć po takiej grze. Ale na porządnego miastowego to Ty nie wyglądasz.

A powiedz mi Nurku, kto wygląda na porządnego miastowego ?? Kto oprócz Ciebie i jak dobrze pamiętam Pisarza podał jakieś konkretne wnioski ?? Nie pomyślałeś może, że nie każdy jest tak dobrym mówcą jak Ty ?? Mam napisać szczerzę o swoich wnioskach po przeczytaniu tego co jest do tej pory na forum ok, proszę bardzo. Po tym co tutaj prześledziłam to łatwiej jest mi wskazać kto był kim w poprzedniej edycji, jak wyznaczyć kogoś na członka mafii . Dopiero od dziś jestem w grze, czytałam wielokrotnie forum i nic do tej pory konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Podejrzana wydała mi się tylko osoba Pisarza, o czym napisałam. W kolejnej rundzie, o ile nie zostanę usunięta z gry w głosowaniu bądź mordzie postaram się na konkretne wnioski.

Offline

 

#74 2013-01-13 19:12:04

Pisarz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Zastanawia mnie Kelnerko jakie masz argumenty na poparcie swoich podejrzeń wobec mnie. Myślę,że wszyscy chętnie je poznamy. Napisałaś tylko,że moje wypowiedzi 'wydały Ci się dziwne'. Pytanie tylko dlaczego?!
Moje typy na głosowanie (kolejność przypadkowa): Tancerz (po wczorajszym ataku na mnie dziś zamilkł całkowicie z przyczyn niewyjaśnionych),Kelnerka (patrz: analiza Nurka,plus to,że do tej pory nie wiem dlaczego mnie oskarża),Sekretarka (alias Księgowa - enigmatyczne,nielogiczne wypowiedzi).

Offline

 

#75 2013-01-13 19:24:35

Kucharz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Dziennikarka to jest mój dzisiejszy typ. Już wcześniej pisałem o tym, ale chciałem jej dać jakąś szansę obrony a ona nic. Na forum po moim poście była, więc dla mnie jest podejrzaną nr 1. To na nią oddaje dziś swój głos.

Offline

 

#76 2013-01-13 19:27:04

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Pisarz napisał:

Zastanawia mnie Kelnerko jakie masz argumenty na poparcie swoich podejrzeń wobec mnie. Myślę,że wszyscy chętnie je poznamy. Napisałaś tylko,że moje wypowiedzi 'wydały Ci się dziwne'. Pytanie tylko dlaczego?!
Moje typy na głosowanie (kolejność przypadkowa): Tancerz (po wczorajszym ataku na mnie dziś zamilkł całkowicie z przyczyn niewyjaśnionych),Kelnerka (patrz: analiza Nurka,plus to,że do tej pory nie wiem dlaczego mnie oskarża),Sekretarka (alias Księgowa - enigmatyczne,nielogiczne wypowiedzi).

Czemu Twoja postawa wydał mi się podejrzana ?? A dlatego, że na początku gry nie pisałeś zbyt wile, jakaś tam wzmianka o zmianie awataru tłumacząca Twoją wcześniejsza obecność na forum, potem jakaś delikatna wymiana zdania chyba z Filozofem, a potem kiedy zaczęła się nagonka na milczków to zacząłeś coś wnosić w swoich postach go gry. Tak sobie pomyślałam, że może zacząłeś się obawiać tego, że zaraz uczestnicy przyczepią się tych co mało wnoszą do gry dlatego zacząłeś pisać posty podobne do Nurka i przedstawiać w nich swoje podejrzenia, aby odwrócić od siebie uwagę. Taka jest moja opinia.

Offline

 

#77 2013-01-13 19:28:23

Pisarz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Bardzo się mylisz.

Offline

 

#78 2013-01-13 19:36:34

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Pisarz napisał:

Bardzo się mylisz.

Ale ja nie mówię, że mam rację. Każdy ma prawo do pomyłek.

Offline

 

#79 2013-01-13 19:37:15

Dziennikarka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Jestem tak zapracowana dzisiaj, że nawet nie miałam czasu tego czytać. Swój głos oddalam przed wyjściem do pracy i dopiero z niej wróciłam.

Offline

 

#80 2013-01-13 19:41:26

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja piąta

Wyniki głosowania:

Pisarz - 3 głosy (Tancerz, Kelnerka, Filozof)
Kelnerka - 3 głosy (Aktorka, Nurek, Muzyk)
Tancerz - 3 głosy (Pilot, Pisarz, Dziennikarka)
Aktorka - 1 głos (Sekretarka)
Dziennikarka - 1 głos (Kucharz)
Sekretarka - 1 głos (Matematyczka)

Zgodnie z regulaminem, o tym kto odpadnie w mordzie miasta muszą teraz zadecydować te osoby, które nie głosowały na Pisarza, Kelnerkę i Tancerza.

Zatem czekam teraz ponownie na głosy Sekretarki, Kucharza i Matematyczki. Musicie wskazać, kogo spośród osób z trzema głosami chcecie pozbyć się z miasta.

Offline

 

#81 2013-01-13 19:41:46

Dziennikarka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Kucharzu nie byłam na forum po Twoim poście, gdyż po 15,00 wyszłam z domu. A skoro tego nie przeczytałam, nie miałam kiedy, to wiesz co możesz sobie zrobić z daną mi szansą na obronę.

Offline

 

#82 2013-01-13 19:45:38

Kucharz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Kochana Dziennikareczko pierwszy raz o swoim podejrzeniu napisałem w poście o 15.02 a twoje wylogowanie było 15.35 sprawdzałem.

Teraz mam trudny orzech do zgryzienia na kogo postawić.

Postawiłem na kelnerkę, choć nie wiem czy to dobry wybór nie specjalnie mi podpadła, ale reszta też.

Ostatnio edytowany przez Kucharz (2013-01-13 19:47:43)

Offline

 

#83 2013-01-13 19:49:56

Matematyczka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Zgadzam się z Tobą, kucharzu, że to trudny orzech, bo muszę postawić na kogoś na kogo nie chciałam wcześniej głosować. Ciekawe jak to się skończy.

Ostatnio edytowany przez Matematyczka (2013-01-13 19:51:36)

Offline

 

#84 2013-01-13 19:53:54

PapaSmerf

Prowadzący

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 33

Re: MAFIA - edycja piąta

Wyniki głosowania dodatkowego:

Tancerz - 2 głosy (Matematyczka, Sekretarka)
Kelnerka - 1 głos (Kucharz)

Zatem ostatecznie:
Tancerz - 5 głosów (Pilot, Pisarz, Dziennikarka, w dogrywce Matematyczka, Sekretarka)
Kelnerka - 4 głosy (Aktorka, Nurek, Muzyk, w dogrywce Kucharz)
Pisarz - 3 głosy (Tancerz, Kelnerka, Filozof)
Aktorka - 1 głos (Sekretarka)
Dziennikarka - 1 głos (Kucharz)
Sekretarka - 1 głos (Matematyczka)

Tancerz był członkiem MIASTA. Dziękujemy mu za grę. Przysługuje mu napisanie (najpóźniej do kolejnego głosowania) ostatniego postu tzw. Testamentu.

Teraz kolej na mord Mafii. Mają na to czas do godziny 22:00. Do tego czasu również Ksiądz (o ile żyje) wysyła mi wiadomość za kogo się modli. Jeśli obie decyzje będą podjęte szybciej, to i szybciej ogłoszę wyniki.

W grze pozostają:
Aktorka
Dziennikarka
Filozof
Kelnerka
Kucharz
Matematyczka
Muzyk
Nurek
Pilot
Pisarz
Sekretarka

Offline

 

#85 2013-01-13 19:56:39

Matematyczka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Wybacz mi tancerzu, ale musiałam zagłosować na kogoś i padło akurat na Ciebie. Przykro mi z powodu twojej śmierci

Offline

 

#86 2013-01-13 19:57:03

Dziennikarka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Drogi kucharzu, przeczytałam post, w którym podejrzewałeś mnie po raz drugi:). Faktycznie teraz zwróciłam uwagę, że o 15,02 mnie też podejrzewałeś, ale wcześniej umknęło to mojej uwadze. Zalogowałam się na jakieś 5min o 15,30 między powrotem z zakupów a wyjściem do pracy, ale nie zdążyłam się wówczas we wszystko wczytać. Muszę nadrobić zaległości...

Offline

 

#87 2013-01-13 20:00:24

Kelnerka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Patrząc na wyniki głosowania, zastanawia mnie Muzyk. Nigdzie nie pisał, że mnie podejrzewa, a swój głos oddał właśnie na mnie. Do tego warto zwrócić uwagę, że od jakiegoś czasu jakoś zamilkł, nie wypowiada się na forum. Wezmę jego osobę pod obserwację

Muzyku możesz podać mi powody, które skłoniły Cię do oddania głosu przeciwko mnie ?? Czy nie było to tak, że nie miałeś własnego typu, lub nie chciałeś zwracać na siebie większej uwagi i poszedłeś na " łatwiochę " podpinając się pod głosy innych ??

Ostatnio edytowany przez Kelnerka (2013-01-13 20:18:51)

Offline

 

#88 2013-01-13 20:03:57

Kucharz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

OK, ale wiedz, że będę się Tobie przyglądał. A tak na przyszłość to jeśli jesteś z miasta to potrzebujemy aktywnych miastowych a nie cichaczy. Cicho to mafia może sobie siedzieć.

Pamiętaj I'm watching you.(już poprawione)

Ostatnio edytowany przez Kucharz (2013-01-13 20:12:51)

Offline

 

#89 2013-01-13 20:04:07

Sekretarka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Droga matematyczko , moze mi wyjasnisz dlaczego na mnie zaglosowalaś ?? skoro ja nic do Ciebie nie mialam , pewnie twierdzisz o to ze ja w mafii pomimo ze tak zbudowalam zdania ??

Kucharzu dobrze mówisz , polać !!

Ostatnio edytowany przez Sekretarka (2013-01-13 20:05:21)

Offline

 

#90 2013-01-13 20:06:07

Kucharz

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 0

Re: MAFIA - edycja piąta

Sekretarka napisał:

Droga matematyczko , moze mi wyjasnisz dlaczego na mnie zaglosowalaś ?? skoro ja nic do Ciebie nie mialam , pewnie twierdzisz o to ze ja w mafii pomimo ze tak zbudowalam zdania ??

Jak Ty tak czytać jak pisać to ciężko być nam z Tobą w przyszłości.

Pozdrawiać serdecznie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.mibm2006.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl